2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Makine Mühendisliği

2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş olanakları hakkında en büyük avantajları Bosna Hersek üniversitelerin de bulabilirsiniz.

Makine Mühendisliği

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş, Sınavlarda istediğiniz puanı alamadığınız için 2 yıllık diplomanızla iş aramak ve hayallerinizi unutmak zorunda değilsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş şansı veriyor ve siz de artık Avrupa’nın en güzel okullarında eğitim alarak rüyalarınıza ulaşabilirsiniz. Bosna Hersek’te okumanın aile bütçenizi zorlayacağını veya eğitim masraflarını karşılayamayacağınızı düşünüyorsanız senelik öğrenim bedelinin 2500 Euro olduğunu söyleyelim. İnanılmaz ekonomik ücretlerle hayallerinizin eğitimini hiçbir sınava girmeden alabilirsiniz. İki yıllık eğitiminizin üzerine 4 yıl daha okumak yerine direkt olarak 3.sınıftan başlayacağınız dersler de Türkçe eğitim destekli olduğundan asla zorlanmayacaksınız.

Makine Mühendisliği Dikey Geçiş Başvuru

Tüm başvuru ve kayıt işlemleri 20 yıldır bu hizmeti veren Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından yapılıyor. Senenin 12 ayı boyunca başvuru kabul eden Eurostar Danışmanlık merkezleri Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından yetkilendirilen tek kuruluş. Başvuru anı itibariyle mezuniyete kadar öğrencilerin her türlü sıkıntısıyla yakından ilgilenen uzman danışmanlar sayesinde siz de geleceğinizi planlayabilir, 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş şansınızı hemen kullanabilirsiniz.
Sınavlara girmeden dikey geçiş olur mu demeyin. Ne sınav var, ne de ön şart. Sizden istenen sadece başvuru esnasında 2 yıllık diplomanızı ve transkriptinizi yanınızda getirmeniz. Dikey geçiş sınavı olmadığı gibi, yabancı dille ilgili bir sınava girmeniz de gerekmiyor. 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş imkanından yararlanırken Türkçe destekli eğitim göreceksiniz. Kendinizi ülkenizdeymiş gibi hissedecek, ortak tarih ve kültürümüz sayesinde yaşamsal açıdan da konforlu olacaksınız. Eğitim masrafları kadar yaşam şartları da uygun olan Travnik’te aylık ortalama 300-400 Euro ödeyerek rahat bir öğrencilik geçireceksiniz.
Makine Mühendisi olarak hayatınızı daha iyi koşullarda sürdürebileceğiniz işler bulabilir ve Avrupa’nın göbeğinde, kaliteli bir eğitim alarak aranan bir işgücü olabiliriniz. Mezun olduğunuzda alacağınız Europass belgesi sayesinde ülkemiz dahil olmak üzere pek çok farklı ülkede de iş bulabilirsiniz. Dikey geçiş yaparken sene kaybetmeyecek, eğitiminize 3 sınıftan başlayacak, ortak derslerden muaf tutulacaksınız. Hayallerinize giden yolda ekonomik ücretlerle yurtdışında okumanın her ayrıcalığını yaşayacak ve tadını çıkaracaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Eğitim

Farklı ülkelerden arkadaşlık kurabileceğiniz, renkli bir sosyal hayatı olan Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde teknolojik dersliklerde öğrenim görürsünüz. Sizlere her zaman destek olan ve her türlü sorununuzu çözmeye odaklanan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleri sayesinde asla sıkıntı çekmezsiniz. Cazip harç bedelleri, kaliteli eğitim, sınavsız dikey geçiş hakkı ve daha pek çok avantaja sahip olarak okumak istiyorsanız hemen Eurostar merkezleriyle irtibata geçin.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!