Bosna Eğitim Danışmanlığı Hakkari

Bosna Hersek Üniversite Fiyatları

Sürekli olarak bizlerle iletişime geçerek Bosna Hersek üniversite fiyatları hakkında bilgi alan kişiler elde ettikleri bilgilerden sonra kararlarını..

Bosna Hersek Üniversite Fiyatları

Eğitim ile alakalı son yıllarda Bosna Hersek, sık tercih edilmektedir. Eğer sınavlara girmekten bıktıysanız ve yeni bir seçenek arayışında iseniz, yurt dışında eğitim alma ihtimalini düşünebilirsiniz. Biz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda gerekli işlemleri sizin için yapıyor ve sizi istediğiniz her konuda bilgilendiriyoruz. Bosna Hersek Üniversite fiyatları gayet uygundur. Yani hem yurt dışında okuyabilir hem de bunu ekonomik olarak yapabilirsiniz. üsteli ülkedeki eğitim seviyesi ve okullar ortalamanın üzerindedir. Bu konuda yapmanız gereken lise diplomanız ile başvuru yapmak. Gereken evraklar ve prosedürler konusunda biz sizi yönlendireceğiz. Üniversitelerde sınava girmenizi gerektirecek bir durum da yoktur.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sadece okul konusunda değil konaklama ve diğer önemli ayrıntıla konusunda da size destek oluyoruz. Bizim için tam bir danışmanlık hizmeti vermek önemlidir. sizi ve geleceğinizi önemsiyoruz. Bosna Hersek Üniversite fiyatları seçtiğiniz bölüm ve okul göz önünde bulundurularak belirlenir. Genel olarak 1000 euro ile 4000 euro arasında değişen bir eğitim ücreti senelik olarak belirlenmiştir. Bu ücretler birçok Avrupa ülkesinin altındadır. Okullardan mezun olunca AB ülkelerinde geçerli olan mavi diploma sahibi olabilirsiniz. Yök tarafından tanınan üniversiteler arasından seçiminizi yapabilir ve sonuç olarak iyi üniversitelerde eğitim alma şansına sahip olabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversite Okuma Kolaylığı

Bosna Hersek Üniversite fiyatları uygun olduğu için Bosna Hersek seçilen ülkeler arasında yer alır. Bu ülkede eğitim almak için sadece üniversite harç ücretlerine bakmak yanlış olur. Ülkede geçim kolay ve uygundur. Aylık geçim konaklama ile birlikte, genelleme yaparsak kişi başı 300 euro şeklinde düşünülebilir. Sosyal hayat uygun olduğu için de ülkede eğitim almak tercih edilebilir. Aynı zamanda siz henüz ülkeye giriş yapmadan bize gerekli adımları sizin için yapıyor ve konaklama ile ilgili işlemleri de sizin için yapıyoruz. eylül ayında olan başvurular için biraz erken davranmak gerekir, zira kontenjan durumları söz konusudur. İstediğiniz bölümde okumak için gerekli işlemleri erken yapmalısınız. Bundan sonra, merak ettiğiniz her şey için eğitim danışmanlarımız size yardımcı olacak.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

#bosnaherseküniversitefiyatları

Bosna Eğitim Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!