Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği , Yurt dışı okullar, genelde yüksek ücretlidir. Bu konuda Bosna Hersek uygun fiyatlı olduğu için özellikle ülkemizdeki gençler tarafından tercih edilmektedir. Siz de sınav sistemlerinden bıktıysanız ve yeni bir arayış içindeyseniz, bizimle iletişim kurabilir ve Bosna’da eğitim olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda profesyonel hizmet vermekteyiz. Özellikle mühendislik fakülteleri ciddi anlamda talep görmektedir. Siz de bu bölümlerde okuyabilirsiniz. Üstelik sınava girmenize gerek yoktur. Okula başvurmanız kafi. Lise diplomanız ile eğitiminizi alabilirsiniz. Biz bu konuda gerekenleri yapıyor ve öğrencilerimizi her detay hakkında yönlendiriyoruz. Bosna Hersek’te sınavsız olarak okuyabilir ve bunu uygun olarak yapabilirsiniz. Bosna Hersek üniversitesi inşaat mühendisliği ve diğer bölümler için sizi bekliyor.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak okullar ve bölümler konusunda sizi yönlendiriyoruz. Bu nedenle detayları bizimle takip edebilir ve daha hızlı çözüm elde edebilirsiniz. Bosna Hersek üniversitesi inşaat mühendisliği bir hayli talep gören bir bölümdür. Bu bölüm için yapmanız gereken ise gayet kolaydır. Sadece lise diplomanız kabulünüz için kafidir. Genel olarak üniversite ücretler senelik  1000 euro ile 4000 euro arasında değişir. İnşaat mühendisliğinde Türkçe destekli eğitim olanağınız da vardır. Bunu Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde yapabilirsiniz. Türkçe destekli eğitim ücreti senelik 2500 euro’dur. Bunun dışında diğer üniversitelerde Boşnakça ve İngilizce dil seçeneği vardır. Bu seçenekler için bir sene hazırlık okumanız gerekir.

Dikey Geçiş Sınavsız Eğitim

Bosna Hersek üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünde okumak için dikey geçiş sınavına girmenize gerek kalmaz. İki yıllık inşaat bölümü okuduktan sonra isterseniz Bosna’da mühendislik programlarına kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bu konuda evraklar ve diğer işlemler ile alakalı biz gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. danışmanlarımız size her detay hakkında bilgi verecektir. Ayrıca konaklama konusunda sorun yaşamazsınız. Siz daha Bosna’ya varmadan konaklama ile alakalı prosedürleri de sizin için yapıyoruz. konaklama konusunda ise genelde evler tercih edilir. 50 ile 200 euro arasından bir bütçe ile bu prosedürü de yerine getirmek mümkündür. Sınavsız mühendislik için bizimle iletişim kurun; biz de gerekenler konusunda size yardımcı olalım.

Bosna Eğitim Haritası