Bosna Hersek Üniversite Maliyetleri

Bosna Hersek Üniversite Maliyetleri

Bütçenize zarar gelmemesi için Bosna Hersek Üniversite maliyetleri üzerinden eğitim almaya başlayabilirsiniz. Nitekim ülkemizde ki harçlardan daha ekonomik eğitim ücretlerine ev sahipliği yapılmaktadır. Özellikle Türkiye’de bulunan vakıf üniversitelerine vereceğiniz ücretler daha uygun olduğunu da göreceksiniz. Üstelik bu maliyetlere rağmen Avrupa düzeyinde eğitimlerin sunulması söz konusudur. Mühendisliklerden tıpa kadar pek çok bölümün desteklendiğini göreceksiniz. Üstelik mühendislikler adına Türkçe destekli eğitim sisteminin de olduğunu görüyoruz. Herhangi bir sınavın puanları esas alınmadan da başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile yola koyulmalısınız. Maliyetler ya da diğer tüm bilgiler adına muktedir olan kuruluş Eurostar olarak karşınıza çıkacaktır.

Bosna Hersek Üniversite maliyetleri hem okul hem de bölümler adına değişik limitlere sahiptir. Bu durumu genel olarak ele almak daha faydalı olacaktır. Ayrıntıları için danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. En az 1000 Euro en fazla da 3200 Euro şeklinde devlet üniversitelerinden eğitim alabilirsiniz. Seçtiğiniz bölüm baz alınarak ücretlendirmeler sunuluyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu konuda bağlantılı olan tek kurumdur. Üniversitelerin gerekli tüm evraklarını ve maliyetlerini öğrencilere dile getirilmektedir. bu danışmanlık hizmetleri sadece eğitimler adına yürütülmüyor. Maliyetler sosya kültürel yaşam adına da ifade edilmektedir. Yaşayacağınız merkez ve yaşam olanakları için de belli başlı bütçeler ayırmalısınız. Özellikle konaklama imkanlarına belli başlı masraflar yapmanız gerekiyor. Bu konularda da bağlantılı merkezlerden yardım almanız sağlanıyor.

Bosna Hersek Üniversite Eğitim Ücretleri

Maliyet araştırmaları güncel olarak firmamız tarafından ele alınıyor. Bu durum öğrencilerin daha kolay bir şekilde eğitim almalarını da mümkün kılıyor. Şöyle ki yaşam standartlarının da değerlendirilmesi önemlidir. Aynı zamanda bütçenize uygun okul ve bölüm seçimleri yapmanızda da yardımcı oluyoruz. Buradan eğitim dili de göz önünde bulundurulmaktadır. Kimi öğrencilerin İngilizce kimisinin de Türkçe destekli olarak eğitim talepleri bulunmaktadır. Okullar göz önünde bulundurularak bu konuya yönelik de çözüm odaklı çalışmalara yer veriliyor. Tüm değerlendirmeler sonucunda size ve bütçenize uygun eğitim fırsatları sunuluyor. Bosna Hersek Üniversite maliyetleri adına elde ettiğiniz bilgiler sonucunda kayıt işlemlerine başlayabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Bosna Eğitim Haritası