Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek eğitim ücretleri size her zaman düşük bütçeler ile kaliteli eğitimler alma olanağı sağlayacaktır. En önemli bölümler de dahi kaliteli..

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri çok uygun fiyatlar ile eğitim vermektedir. Eğitime verdikleri önemle Yurtdışından gelen öğrencilere kapılarını açan üniversiteler sayesinde hayali üniversite okumak olan gençlerin yardımına koşuyor. Ülkemizden çok sayıda öğrenci kaliteli eğitim anlayışı ile çalışan üniversitelere okumak için gidiyor ve oradan mezun olabiliyor. Avrupa’nın saygın üniversitelerine sahip olan Bosna Hersek Üniversiteleri sayesinde çok sayıda yabancı öğrenciye ev sahipliği yaparak eğitimlerini üstleniyor. Avrupa’nın en kaliteli üniversitelerini içlerinde barındırmasına rağmen yine Avrupa’nın sayılı ülkelerindeki en uygun harç ücretleri ile eğitime tam destek vermekten çekinmiyorlar.

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri, gideceğiniz üniversiteye ve seçeceğiniz bölümlere göre farklılıklar göstermektedir.

Bosna’da en ekonomik harç ücretleri ile eğitim veren üniversiteler sayesinde eğitim maddi bir külfet halinden çıkarılıyor ve hem siz hem de aileler bu konuda rahat bir nefes alabiliyor. Ülkenin yaşam koşulları bakımından uygun konaklama ücretleri de bulunduğundan okurken ödediğiniz harç ücretleri ve ev kiraları da sizleri üzmeyecek kadar uygun fiyatlardan yararlanabiliyorsunuz. Eğitime gönül veren bir öğrenciyseniz ve öğrenci olmak ve okumak istiyorsanız kariyerinize odaklanarak istediğiniz meslek hakkında eğitim almak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sizlere bu konuda ev sahipliği yapıyor ve sizlere yurtdışında eğitimin kapılarında basamak oluyor. Yurtdışında eğitim görme hayaliniz gerçeğe dönüştürülüyor ve siz alacağınız eğitimlerin sonunda kavuştuğunuz diplomanızla istediğiniz kariyeri yapabilecek konuma sahip oluyorsunuz.

Bosna Hersek Eğitim Fiyatları ve Bölümleri

Mezun olduğunuzda aldığınız diploma mavi bir diploma olacak ve Uluslar arası geçerliğe sahip olacaktır. Bütün imkanların sizlere verildiği Üniversitelerde çok uygun bedeller ödeyerek üniversiteli olabileceksiniz. Puan şartı olmadan isterseniz Tıp, Mühendislik gibi çok saygın bölümlerde okuyarak güzel maaşlarla işe başlayabilecek bir gelire sahip olabileceksiniz. Hayatınıza iyi bir başlangıç yapmak ve mesleğinizde güzel paralar kazanabileceğiniz ve sevdiğiniz işi yapabileceğiniz bir diplomaya kavuşmak artık Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibat kurmanız halinde gerçeğe dönüşmeye başlayacaktır. Eğitim için yanıp tutuşan öğrencilerimiz sayesinde kariyerler hayalde kalmayacak ve herkes istediği mesleğe kavuşabilecektir. Bosna Hersek Eğitim Ücretleri hakkında her bilgiye danışmanlıklarınıza ulaşarak sahip olabilmek için bizleri arayabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

#bosnahersekeğitimücretleri

Bosna Eğitim Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!