Duyuru

Bosna Hersek Üniversitesi Nerede?

Üniversite, en keyifli zamanlarında geçtiği, aynı zamanda gençlerin geleceklerinin şekillendiği bir eğitim yuvasıdır. Ülkemizdeki sınav sistemi nedeni ile birçok genç istediği bölüm ya da okullara yerleşememektedir. Bu durumda elbette parası olanlar alternatif yurt dışı eğitimlerini değerlendirmektedir. Yurt dışı eğitimleri ciddi maliyetlere neden olabilir, bu yüzden biz çok uzağa gitmeden size Bosna Hersekte okuma şansını sunuyoruz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak amacımız, öğrencilerimizin sorunsuz bir üniversite eğitimi almasıdır. Bosna Hersek üniversitesi nerede bunun inceleyince, farklı üniversitelerin olduğunu görmekteyiz. Seçtiğiniz üniversitelere göre ülkenin alanları da elbette değişmektedir.

Bosna Hersek üniversitesi nerede inceleyince burada yer alan üniversiteler de karşımıza çıkmaktadır. Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi Bosna Hersek’te yer alan saygın bir üniversitedir. Saraybosna Üniversitesi, Zenica Üniversitesi ve Doğu Saraybosna Üniversitesi Saraybosnada yer almaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi Travnik’te bulunmaktadır. Üniversitelerin bulunduğu tam yer ve tüm merak ettikleriniz konusunda uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. İsterseniz çift aana dal programlarından yararlanabilirsiniz. Mavi diploma imkanı sunan bu üniversiteleri eğitim ücretleri de astronomik değildir. Elbette seçtiğiniz bölümlere göre değişkenlik gösteren bir durum söz konusudur. Hazırlık eğitimi alabilir ya da direkt Türkçe destekli eğitim veren bölümler arasından tercih de yapabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak kayıt işlemlerinizi ve sonrasını titizlikle takip ediyoruz.

Bosna Hersek Üniversitesi Kampüs

Bosna Hersek üniversitesi nerede inceleyince, kampüsleri de inceleyebilirsiniz. İsterseniz, tercih öncesinde direkt üniversitelere gidebilir ve gerekli kontrolleri yapabilirsiniz. bunun dışında zaten uzmanlarımız size, okullar, bölümler ve konaklama gibi diğer ayrıntılar konusunda bilgilendirme yapacaktır. Ek bir sınava girmenize gerek yoktur. Eğer Türkiye’de çalışmak isterseniz, denklik sınavlarına girmeniz gerekir. Bu konuyu hassasiyetle incelemeniz ve buna uygun davranmanız gerekir. Hemşirelik, mühendislik fakülteleri, gazetecilik, hukuk, felsefe, ekonomi ve yöntem, veterinerlik, diş hekimliği, eczacılı, fizyoterapi, pedagoji, psikoloji, felsefe, mimarlık, tıp gibi bölümlerde eğitim alabilirsiniz. Başvuru zamanlarını takip etmeli ve kurumumuz ile iletişim kurmalısınız. Üniversite hayatınızı daha keyifli geçirebilir, hem bize yakın hem de biraz farklılıkları olan bir ülkede farklı gençler ile bir arada olabilirsiniz.

Bosna Eğitim Haritası