Bosna Hersek Üniversiteleri Bölümleri

Bosna Hersek Üniversiteleri Bölümleri

Bosna Hersek üniversiteleri bölümleri her zaman için öğrencilerin beklentilerini tam olarak karşılayabilmektedir. Sahip oldukları olanaklar ile sizleri de..

Bosna Hersek Üniversiteleri Bölümleri

Bosna Hersek Üniversiteleri bölümleri açısından zengin bir menü sunabilmektedir. İsteyen öğrenciler Bosna Hersek üniversitelerinde istedikleri bölümleri okuyabilirler. Bu üniversiteler;

Uluslararası Travnik Üniversitesi
Mostar Üniversitesi
Saraybosna Üniversitesi
Tuzla Üniversitesi
Zenica Üniversitesi
Doğu Saraybosna Üniversitesi

olarak sıralanmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetlerimiz, tüm üniversiteler için geçerlidir. Üniversiteleri doğru seçebilmeniz için, gerçekte okulu ve çevresini dolaştığınızı size hissettirebilecek kadar net ve gerçek bir tanıtım sunacağız sizlere. Doğru okulda olmanızı sağlamak için tüm bilgi birikimimiz ile yanınızda olduğumuzu bilin. Bizimle irtibata geçmeniz halinse size istekleriniz doğrultusunda en başarılı sunumları yapacağız. Gelecek için birlikte yürümeye hazırız.
Bosna Hersek’te öğrenci olmanın avantajlarını sizlerle paylaştığımızda, hiçbir tereddüdüz kalmayacak. Siz de adı geçen üniversitelerden birini seçmek isteyeceksiniz. Bosna Hersek üniversiteleri bölümleri içerisinde sizin hayal ettiğiniz bölüm mutlaka var. Dünya standartlarında bir eğitim alacaksınız. Aldığınız eğitim sonrasında size verilen diplomanın tüm dünyada geçerliliği olacak. Acaba nasıl giderim orada nasıl kalırım ve bu bilgileri yasal olarak nasıl ve neresiyle paylaşırım gibi sorun ve sorularınız olmayacak. Tüm soru ve de sorunlarınızla biz ilgileniyoruz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizde işimiz bu. Sizlerin gelecek yolundaki tüm engelleri kaldırıyoruz. Gereken her desteği sizlere veriyoruz. Siz sadece öğrenci oluyor ve mezun oluyorsunuz. Biz ise bir öğrencinin ve ailesinin daha memnuniyetini kazanmış oluyoruz.

Bosna Hersek Üniversitelerinde Okuma İmkan

Bosna Hersek üniversiteleri bölümleri içerinden Türkiye’de 2 yıllık bir okuldan mezun olmuş olabilirsiniz. Ya da mezun olmak üzere de alabilirsiniz. Bizimle irtibata geçerseniz, size okulunuzun 4 yıla çıkabilmesinin mümkün olduğunu anlatabiliriz. Bosna Hersek üniversitelerinden sizin için uygun olan birinin öğrencisi olarak, 4 yıllık gerçek diplomanızı alabilirsiniz. Bu da sisin istediğiniz işe girme ihtimalinizi mutlaka güçlendirecektir. Ya da işe girdikten sonra terfi etmenizin önün açacaktır. Yapmanız gereken bizimle görüşmek ve de eğitimle ilgili ihtiyaçlarınız bizlerle paylaşmak. Sonrasında profesyonel ekibimiz sizlere bütçe ve beklentilerinize göre en iyi gelecekten haberler verecekler. Sizin için sadece sizinleyiz. Mezuniyete kadar her sıkıntınızda ayrıca rehberliğimizle de yanınızdayız.

#bosnaherseküniversiteleribölümleri

Uluslararası Travnik Üniversitesi

Travnik International University (TIU), Bosna-Hersek’te beş fakültesi bulunan özel bir üniversitedir. TIU’nun misyonu, Bosna-Hersek, Avrupa ve dünya halkına kaliteli yüksek öğrenim sağlamaktır. Üniversitenin 100’den fazla ülkeden 6.000’den fazla kayıtlı öğrencisi vardır.

TIU, bölgenin eğitim ihtiyaçlarına hizmet etmek için 2009 yılında kurulmuş kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Üniversitenin Travnik’te bir ana kampüsü ve Saraybosna’da bir şube kampüsü vardır. TIU altı akademik disiplinde lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri sunmaktadır: Arapça, siyaset bilimi, sosyal hizmet, sosyoloji ve İngiliz dili ve edebiyatı. Her derecenin tamamlanması dört yıl sürer ve 30 dersten oluşur. Öğrenciler dört fakülteden birine katılırlar: akademik, profesyonel, dini veya tıp. Fakülte temsilcileri, derslerin planlanmasına yardımcı olur ve öğretim üyeleri, Travnik’teki ana kampüste ders verir.

TIU’ya kaydolmak için öğrencilerin lise veya dengi bir diplomaya sahip olmaları gerekir. Başvurmak için öğrencilerin kolej / üniversite transkriptlerini, bir motivasyon mektubunu ve iki yeni fotoğrafını da sunması gerekir. Öğrenciler ayrıca akademik kayıtları, motivasyon mektubu ve yazma becerilerinin geçmiş üç örneğini soran bir çevrimiçi başvuru formu doldurmalıdır. TIU’ya giriş oldukça rekabetçidir; başvuranların sadece yüzde 15’i her yıl kabul edilmektedir. Kabul edilenler genellikle 100’den fazla ülkeden gelmektedir.

Kayıt olduktan sonra, öğrenciler lisans programları için altı fakülteden birini seçebilirler: akademik (ana kampüs), profesyonel (lisans dereceleri için), dini (lisans dereceleri için), tıbbi (yüksek lisans dereceleri için) ve sosyal hizmet (yüksek lisans dereceleri için). Her fakültenin ders konuları ve kabul kriterleri için farklı gereksinimleri vardır. Her derecenin tamamlanması dört yıl sürer; her yıl bir yaz dönemi ve üç kış döneminden oluşur. Eğitimlerini tamamladıktan sonra, mezunlar kendi alanlarında TIVS’nin beş şubesinden birinde daha fazla eğitim alabilir veya iş bulabilirler: Beijing Geleneksel Çin Tıbbı ve Akupunktur Koleji; Diş Hekimliği Fakültesi; Yüksek Lisans; Diş Kliniği; Radyoloji Merkezi; Göz Enstitüsü; Eczacılık Derecesine Sahip İşletme Uzmanları için Podolsk Eğitim Merkezi; Dereceli Multimedya Tasarım Profesyonelleri için Podolsk Eğitim Merkezi; Dereceli Web Yöneticiliği Uzmanları için Podolsk Eğitim Merkezi; Dereceli E-Ticaret Profesyonelleri için Podolsk Eğitim Merkezi; Dereceli Bilgisayar Programcılığı Uzmanları için Podolsk Eğitim Merkezi; Arapça Dil Kursları için Podolsk Dil Merkezi; Almanca Dil Kursları için Podolsk Dil Merkezi; İtalyanca Dil Kursları için Podolsk Dil Merkezi; Portekizce Dil Kursları için Podolsk Dil Merkezi; TİU Genişletme Ofisi-Boşnakça/Hırvatça/Makedonya Bölümü/Ticaret/Büro-Turizm Yönetimi Bölümü.-Travnik Tıp Merkezi/Diş Kliniği/Radyoloji Merkezi.-TİU Ek Ofisi-Arnavutça Bölümü/Tarım/Ofis-Tüketici Koruma Dairesi.-TİU Yayım Ofisi-Bulgarca Bölümü/Kültür Bölümü/Bulgarca İki Dilli Eğitim Programı.-TIU Yayım Ofisi-Yunanca Bölümü/Kültür Bölümü/Yunanca İki Dilli Eğitim Programı..

Genel olarak, TIU rasyonel düşünmeyi teşvik eden uluslararası bir ortam sağlar. yanı sıra insani ve kültürel gelişme. Kar amacı gütmeyen yapısıyla bölge vatandaşlarına makul maliyetlerle kaliteli yüksek öğrenim sağlar. Üniversite, akademik müfredatın bir parçası olarak endüstri temsilcileri tarafından iş geliştirme üzerine konferanslar düzenleyerek akademi ve endüstri arasındaki etkileşimi teşvik eder.

Bosna Eğitim Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!