Bosna Hersek Üniversiteleri Puanları

Bosna Hersek Üniversiteleri Puanları

Bosna Hersek Üniversiteleri Puanları, Hayatımızın en önemli zamanlarını üniversite zamanlarında yaşarız. Burada seçtiğimiz bölümler ve edindiğimiz tecrübeler, ilerleyen zamanlarımıza ışık tutar ve aynı zamanda bu zaman dilimlerini şekillendirir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak üniversite konusunda size çok farklı bir kapı açıyoruz. Yurt dışında okumak mali açıdan ilk etapta sizi zorlayacak bir şey gibi görünse de, Bosna Hersek’te durum pek böyle değildir. Bosna Hersek üniversitesi puanları olmadığı için, sınav stresi yaşamadan ve herhangi bir puan ispatı yapmadan, seçtiğiniz bölüm ve üniversitelerde eğitim alabilirsiniz. Bunun için başvuru işlemlerinizi yapmak ve üniversite bedelini ödemek yeterlidir. Üstelik bu fiyatlar seçtiğiniz bölüme göre 1000 euro ile 4000 euro arasında değişir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bize başvuran öğrenci adaylarını doğru yönlendirmek ile yükümlüyüz. Sadece okul sürecini değil, konaklama sürecini de takip etmekteyiz. Mavi diploma olanağı sunan bu okullarda, aynı zamanda lisans tamamlama imkanı da vardır. Yüksek lisans ve doktora da yapabilirsiniz. ücretler elbette hem üniversiteler arasında, hem de bölümler arasında farklılık gösterir. Bosna Hersek üniversitesi puanları olmadığı için size düşen istediğiniz bölümü seçmektir. Bundan sonra, kayıt işlemleriniz için gereken evrakları tamamlayabilir ve ardında uzmanlardan gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz. İstediğiniz bölümde okumak için üniversite sınavına girmek zorunda değilsiniz. Türkçe, İngilizce ve Boşnakça olarak okullarda okuyabilirsiniz. Hazırlık okuyabilir ya da direkt birinci sınıftan istediğiniz bölüme de başlayabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversiteleri Eğitim Kolaylığı ve Fiyatları

Bosna Hersek üniversiteleri puanları olmadığı ve fiyatları da uygun olduğu için genelde öğrenciler tarafından tercih edilen bir yerdir. Üniversitede gayet uygun rakamlara okuyabilirsiniz. Böylece hem yurt dışında okumuş olursunuz, hem de bunu uygun ücretler ile yapmış olursunuz. Konaklama konusunda Bosna’da evleri tercih edebilirsiniz. 50 ile 200 euro arasında aylık bedel ödeyebilirsiniz. Aylık geçim konusunda da ciddi paralar ödemenize gerek kalmaz. Zaten kültürel bir yakınlık olduğu için kendinizi aynı zamanda ülkenizde hissedebilirsiniz. Burada önemli olan istediğiniz bölümlerde, YÖK tarafından tanınan büyük okullarda okuma imkanıdır. Öğrencilik hayatınız Bosna’da unutulmaz olabilir. Sadece bölümünüzü seçin ve sizi yönlendirmemize müsaade edin.

Bosna Eğitim Haritası