Bosna Eğitim Danışmanlığı Hakkari

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek’te bulunan üniversiteler, özellikle son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Diğer yurt dışı üniversitelere göre oldukça uygun fiyatlar ile gerçekleşen Bosna Hersek yurt dışı eğitimi, yalnızca lise mezunu olan öğrencileri, dil, din farkı ve etnik ayrım gözetmeden her ülkeden öğrenci kabul etmektedir. Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri okunan bölüme göre değişiklik göstermektedir. Bu üniversitelerde genel olarak ülkemizde yer alan bölümlerin pek çoğu için eğitim almak mümkündür. Veterinerlik, diş hekimliği, fizyoloji, mühendislik ve daha birçok bölüm için kayıt yaptırılabilir. Siz de Bosna’da hayal ettiğiniz bölüme sınav derdi yaşamadan girebilir ve dört yıl eğitim alabilirsiniz. Bu konuda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımızdan bilgi almanız da mümkündür.

Uluslar arası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri genel olarak 1000 EURO ve 3200 EURO arasında değişiklik göstermektedir. Bu ücretler genel itibariyle yıllık olarak ödenmektedir. Danışmanlığımıza gelerek merak ettiğiniz bütün konulara dair bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda danışmanlığımız, eğitim hayatınız boyunca da yanınızda olmakta ve ihtiyacınız dahilinde size yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Uluslar arası üniversitelerde 1 yıl boyunca Boşnakça hazırlık eğitimi verilmektedir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak biz, kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bölüme kayıt yaptırmanıza da yardımcı olmaktayız. Bölümlere göre eğitim bedeli olarak Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde 2000 EURO ile hukuk eğitimi, 2500 EURO ile inşaat mühendisliği eğitimi, 2500 EURO ile mimarlık eğitimi ve 2500 EURO ile elektrik mühendisliği eğitimi alınabilmektedir.

Bosna Hersek Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Uluslar arası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri ile ilgili olarak taksitlendirme yapılıp yapılmadığı gibi konularda üniversitedeki yetkili birim ile görüşmenizi de isteğiniz doğrultusunda danışmanlık olarak sağlamaktayız. Bosna Hersek, gerçek anlamda üniversite öğrenimine son derece uygun Balkan ülkeleri arasında yer almaktadır. Hayat ucuz, maddi değerler çok yüksek olmadığı için okul dışında harcamalarınız belli bir seviye altında kalır ve büyük ücretler ödemeniz gerekmez. Okuldan mezun olduğunuzda YÖK ile uyumlu denklik sertifikası sayesinde Türkiye’de ya da Avrupa üniversitelerinde lisansüstü eğitiminize devam edebilir, kolaylıkla iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Bosna Eğitim Haritası