Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek son yıllarda çok tercih edilen eğitim bölgeleri arasında yer alır. Burada eğitim almak mali açıdan diğer ülkeler ile kıyaslanınca daha makuldür. Bu da gençlerin ülkeye yönelmesine neden olmaktadır. Özellikle mimarlık gibi alanlar konusunda Bosna Hersek’de eğitim alma şansınız vardır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak profesyonel hizmet bizim için bir hayli önemlidir. Bu nedenle uzmanlarımız ile çalışmaktayız. Bize her konuda danışabilirsiniz. Sınavsız eğitim ve ekonomik fırsatlar için bizimle hemen diyaloğa geçin. Biz sizin yerinize tüm işlemleri daha hızlı bir şekilde yapabiliriz. Bosna Hersek üniversitesi mimarlık bölümleri için seçenekler mevcuttur. Bunun için ülkemizde olduğu gibi yüksek puanlar almanıza gerek yoktur.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak okullar ve işlemleriniz konusunda size profesyonel danışmanlarımızı yönlendiriyoruz. Böylece hızlıca tüm işlemleriniz gerçekleşmiş olur. Bosna Hersek üniversitesi mimarlık programları için İngilizce ve Boşnakça seçenekler vardır. bu seçenekler için elbette bir yıl hazırlık okumanız gerekir. Dil konusunda kendinize güveniniz yoksa ve bu konuda zorlanacağınızdan eminseniz kendi ana dilinizde de eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Türkçe seçenekler vardır. kendi dilinizde eğitim alabilirsiniz. Bunun için sınava da gerek yoktur. Yine lise diplomanız ile girişlerinizi yapabilirsiniz. Senelik ücret 2500 euro’dur. Buna konaklama ve geçim giderlerini de eklenecektir. Ortalama 300 euro konaklama dahili aylık masrafınızın olabileceği bilgisini size verebiliriz.

Bosna Hersek Üniversitesi Hakkında Bilgi

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık konusunda donanımlı okullarda eğitim alabilirsiniz. Teorikte öğrendiğiniz bilgileri pratiğe dökebilirsiniz. Büyük kampüslerde öğrencilik hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Biz işlemleriniz konusunda size yardımcı oluyoruz. Ayrıca konaklama konusunda da tedirgin olmanıza gerek yok, zira bu konuda sizin için gereken olanakları sağlıyor ve siz okula başlamadan bu işlemi de sizin için çözümlüyoruz. Okullar ve konaklama dışında sosyal hayat konusunda da aklınıza takılan bir şey varsa, size yardımcı olabiliriz. Bu konuda profesyonel destek sağlayan bir ekibimiz vardır. siz sadece kararınızı verin ve bizimle iletişim kurun. Bundan sonraki prosedürler gayet kolaydır. Sizin için Bosna’da ki öğrenim hayatınızı biz koordine ediyoruz.

Bosna Eğitim Haritası