2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Lisans tamamlama için Bosna Hersek Üniversiteleri dikey geçiş programlarını değerlendirebilirsiniz. Mühendisliklerin çoğuna yönelik lisans tamamlama hizmetleri sunulmaktadır. Web sitemiz üzerinden gerekli olan belgeleri öğrenerek bu konuda başvuru yapabilirsiniz. Nitekim kayıt adına tek geçerli kuruluş Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olmaktadır. Buradan başvurunuzu sunarak geçiş yapabilirsiniz. Eğitim ücretleri konusunda 2500 Euro olarak bilgilendirmeler de yapılıyor. Mühendislikler adına bu ücreti temin etmelisiniz. YÖK tanırlığında olan lisans tamamlama programları ile diploma sahibi olacaksınız. Sonucunda Türkiye’de kabul edilen lisans diplomasını alabilirsiniz. Dersler için ülkemizden hocaların geldiğini göreceksiniz. Bu yüzden Türkçe lisans tamamlama derslerinden faydalanabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversiteleri dikey geçiş için ön şartlara yer vermemektedir. Dikey geçiş sınavı için taban puan içerikleri bulunmuyor. Aynı zamanda yabancı dil zorunlulukları da yer almamaktadır. Bu yüzden ülkemizden öğrencilerin ilk tercihi Bosna Hersek olmaktadır. Vizesiz olarak ülkeye gelmeniz ve istediğiniz okuldan lisansınızı tamamlamanız mümkündür. Geçerli olan okullar hakkında da Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bilgiler aktarmaktadır. Üstelik başvurularında kabul edildiği tek muktedir adres olmaktadır. Buradan eğitim almak için ön şartlara göre hareket etmenize gerek yoktur. Şöyle ki ön şartların olmadığı eğitim programları ile sizleri karşılıyor. Duyuruları sayesinde de tüm bilgileri elde ederek başvuru yapabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt İşlemleri

Kayıt için 12 ay boyunca başvuru yapabilirsiniz. Buradan kayıtlar için gerekli olan tüm belgelerin listeleri de mevcuttur. Eğitim danışmanlığı servislerimizden bu belgeleri temin ederek kayıt olabilirsiniz. MYO üzerinden diploma ya da mezuniyet belgesi almalısınız. Aynı zamanda MYO transkripti de mevcut bulundurmanız isteniyor. İkametgah ve pasaport işlemlerine de yer vermeniz gerekmektedir. Tüm bu belgeler üzerinden öğrencilerin kaydı tamamlanıyor. Geçerli ücretlerin de temin edilmesi halinde başvurularınız anında ele alınacaktır. Sosyal medya hesaplarından da  öğrenci ile hocalar adına  bilgiler aktarılıyor. Tüm detaylar sayesinde kısa sürede lisans tamamlama programlarına katılabilirsiniz. Türkçe destekli eğitim programları sayesinde de zorluk çekmeden mezunlarından biri olabilirsiniz. Zorluk yaşamamanız adına başta sosgya medya hesaplarından bilgiler elde edebilir hatta letişime geçebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversiteleri dikey geçiş için Facebook üzerinden de bilgi sunmaktadır.

Bosna Eğitim Haritası