Almaati Kazakistan Tıp Üniversitesi

ALMAATİ KAZAKİSTAN TIP ÜNİVERSİTESİ

Kazakistan Tıp Üniversitesi Tarihi zaman bir temsilci bilgin, sosyal aktivist ve NAS RK Aliyev MA sağlık akademisyen bir yetenekli organizatör gözetiminde 1992 yılında başladı.
Üniversitenin misyonu yanı sıra Kazakistan’da özel sağlık ve gelişme umutları ile öğretim hekimlere kendi yaklaşımlar geliştirmek, teorik ve uygulamalı tıp alanında son derece nitelikli uzman kaliteli eğitimdir.
CMU başarıyla 1998, 2003 ve 2007 yıllarında üç devlet sertifikasyon geçti, ve mezunları devlet diploma alırlar.
Bugüne kadar, Kazakistan Tıp Üniversitesi aşağıdaki alanlarda hekimler eğitim almıştır.
Genel tıp
Diş Hekimliği
Tıp Koleji:
Tıp
Hemşirelik
Almaati Kazakistan Tıp Üniversitesi, Öğrenciler sözleşmeli olarak üniversite ve devlet eğitim hibe olarak verilmektedir. Ayrıca üniversitede eğitim yüksek lisans, doktora programları bulunur.
CMU 2 akademisyenler de dahil olmak üzere 200 öğretmen ve uzmanlar, yüksek nitelikli doktorlar, 40 profesör, doktor, bilimleri 100 aday, kıdemli öğretim görevlisi çalışmaktadır.
Üniversite kendi kliniği, spor kompleksi var. Türkiyeden gidiçek  EuroStar öğrencilerine hostelinde yer verilmektedir. Kazakistan Tıp Fakültesi Klinik siteleri sık sık Alma-Ata şehrinin sağlık kurumları en kaliteli hizmeti sunmaktadırlar.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!