Bosna-Hersek’te Lisans Tamamlama

Bosna-Hersek’te Lisans Tamamlama

Bosna-Hersek’te Lisans Tamamlama… Bir üniversitede okumanın zorluğu en azından çevrenizde bulunan birinden duymuş olmalısınız. Birde terciğiniz 2 yıllık bir bölümse tüm hayalleriniz başınıza yıkılır. Çevrenizin ve toplumun 2 yıllık mezunları üniversite eğitimi almış olarak görmediğini fark edersiniz. Bu saatten sonra yapacağınız şeyse hemen hemen bellidir.

Almanya’da 3 yıl, Avusturya’da 3 yıl, Makedonya’da 2 yıl, Bosna-Hersek’de 2 yıl, Bulgaristan’da 2 veya 3 yıl, Ukrayna’da 2 veya 3 yıl, Rusya’da 2, İngiltere’de 1,5 yıl gibi çok çeşitli eğitim seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilir; eğitiminizi, yeteneklerinizi, niteliklerinizi ve yabancı dilinizi en verimli şekilde arttırabilirsiniz.

Ön kayıt işleminizi hemen tamamlayın ve ülkelere göre 6 aylık ve 1 yıllık hazırlık eğitimine hemen başlayın. Daha sonra ise ortak derslerinizi saydırarak 3. Ve 4. Sınıfları okuyabilir Avrupa’da okumanın vermiş olduğu güven ile diplomanıza sahip olabilirsiniz.

Çift anadal programları ile çift diploma ve üstü AB diploması alabilirsiniz!
Yurtdışında ki üniversitelerimiz ve devlet üniversiteleri YÖK tarafından onaylanır. Yurtdışında ki denkliği bulunan üniversitelerimize başvurunuzu yaparak resmi belgenizi YÖK’ten üniversitemize başlamadan alabiliyorsunuz.

Lisans Tamamlama Bilgilendirme

2 yıllık yüksek okul ve ön lisans mezunlarına yurtdışında eğitim verilmesine destek veren YÖK’ün yeni projesi hayat boyu eğitim. Bu proje kapsamında belirlenen kredi miktarına 2 yıllık mezunlara 4 yıllık fakülte diploması verilebiliyor. EuroStar ile yurtdışında eğitimin sağladığı saygınlığı arkanıza alarak iş dünyasına da birkaç adım önde başlayabilirsiniz. Üstelik yabancı diliniz gelişmiş, işgücü nitelikleri yükselmiş ve kendi alanınızda uzman bir şekilde.

Kısıtlı yurtdışında eğitim kontenjanlarında şansınızı arttırmak için hemen başvurun. Ayrıntılı bilgi için EuroStar Merkez Ofisinden randevunuzu geç kalmadan alın! Unutmayın, EuroStar’a başvurularınızı yıl boyunca yapabilirsiniz.

Bosna Eğitim Haritası

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes