Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Türkçe eğitim olanakları sunması sebebi ile Türk öğrenciler bu üniversiteye yoğun bir ilgi göstermektedirler.

Travnik Hukuk

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Türklerin ilgisinin arttığı Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi Türkçe Destekli olarak hukuk fakültesi eğitimi vermeye başladı. Türkiye’de tanınan Osmanlı devleti için çok fazla sayıda vezir yetiştirmiş olan Travnik şehrinde Uluslararası Travnik Üniversitesinde hukuk fakültesi eğitimini uygun ve cazip bir fiyata hem de Türkçe Destekli olarak almak ister misiniz? “Kulağa hoş geliyor ancak, yurtdışında eğitim alabilmem için ailemin bütçesi yetersiz” dediğinizi duyar gibiyiz. Oysaki Uluslararası Travnik Üniversitesi hukuk fakültesi Türkçe Destekli eğitim yıllık harç bedeli makul rakamlar ile eğitim olanağı sağlamaktadır. Evet, sizde Avrupa’nın ortasında en modern uygulamalar ile eğitimi olanağına sahip olabilir ve bunun için yüksek bedeller ödemek zorunda kalmazsınız. Uluslararası Uluslararası Travnik üniversitesine kayıt yaptırmak istiyorsanız tek yetkili kurum Eurostar yurtdışı eğitim merkezidir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Avrupa’nın en saygın ve en kaliteli eğitim veren üniversitelerinden birisidir. Ancak Yugoslavya’nın parçalanma süreci sonrasında Bosna Hersek’in küllerinden yeniden doğması ile birlikte sesini duyurabilen bu eğitim kurumu, son yıllarda tüm dünya üzerindeki bilim adamlarının ilgisini çekmektedir. Yeniden yapılanan eğitimi sistemi içinde en modern ve güncel bilgilerin öğrenciye aktarılmasına yönelik yapılan uygulamalar, akademisyenlerin ve öğrencilerin takdirini toplamaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde hukuk eğitimi alacak öğrenci, birçok açıdan yaşıtlarından daha avantajlı konuma geçecektir. Öncelikle dünya standartlarında ve insanlık hukukunun doğduğu bir coğrafyada eğitim alıyor olmanın avantajlarından yararlanacak, saygın hukuk adamlarının bilgisi, hayallerine ışık tutacaktır. Ayrıca Avrupa’nın ortasında olması ve hukuk adına yapılan çalışmalara yakın konumu ile eğitimini aldığı alanda yapılan tüm etkinlikleri takip edebilecek ve bu sayede eğitimini pekiştirecekti. Hukuk sisteminin kâğıt üzerinde öğrenilmekten çok daha fazlası olduğunu, en güçlü hukuk adamları ile yaptığı söyleşilerde kavrayacak ve bilgilerini her geçen gün daha kullanılabilir hale getirecektir. Diğer taraftan Uluslararası Travnik Üniversitesinde verilen eğitim sonunda mavi diploma olanağına sahip olacağı için, bu süreçte gelecek kaygısı yaşamayacaktı. Öğrenci mezuniyeti ile birlikte aldığı diploması ile dünyanın herhangi bir coğrafyasında kariyer yapma imkânı bulacağından, kendisine olan güveni artacak ve kendisini daha rahat ifade edebilecektir.

Uluslararası Travnik Üniversitesini öğrenciler açısından cazip hale getiren diğer bir özelliği de harç bedellerinin diğer üniversitelerin harç bedellerinin çok daha altında bir düzeyde olmasıdır. Öğrenci herhangi üniversitede hukuk eğitimi almak istese, ödeyeceği yıllık harç miktarı ortalama 8000 Euro ile 10.000 Euro arasında değişiyorken, öğrenci aynı yönde eğitim almak için Uluslararası Travnik Üniversitesini seçse çok daha altında bir rakam ödeyecektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi hukuk fakültesi Türkçe Destekli eğitim olarak belirlenmiş olduğu için, öğrenci dünya standartlarında eğitim alırken maliyet olarak çok düşük bir bedel ödemek durumundadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim alan öğrenci sadece eğitim adına değil, dünya görüşü olarak ta kendisini geliştirmektedir. Farklı bir ülkede ve farklı kültürlere ait insanlar ile birlikte yaşamanın getireceği hoşgörü ve esneklik, öğrencinin ufkunun genişlemesine vesile olacaktır. Ayrıca bu yaşlarda farklı ülke insanları ile kurduğu arkadaşlıkları gelecekteki hayatında yurtdışı bağlantısı olarak değerlendirebilecektir.

Bosna’da Üniversitesi Hayali

Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe Destekli hukuk eğitimi almak isteyen öğrenci, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurduğunda, eğitim süreci boyunda arkasında köklü bir danışmanlık kurumunun desteğini hissedecektir. Eurostar kayıt aşamasından mezuniyetine kadar her aşamada öğrencinin yardımcısı olacaktır.

Bosna Eğitim Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!